Reference - Webové stránky

Služby - Webové stránky

5 kroků
k vašemu webu

1. Zadání www prezentace
Nastíníte vaše požadavky na webové stránky a my vám pomůžeme s přípravou a poradíme možná řešení.

2. Grafický návrh
Grafický návrh úvodní stránky bude vypracován na základě vybrané koncepce.

3. Připomínkování návrhu a dokončení
Připomínky ke grafickému návrhu společně probereme a najdeme ideální řešení a zapracujeme do grafiky stránek.

4. Kódování
Nařezaný grafický návrh nakódujeme, popřípadě zakomponujeme i redakční systém a uložíme jej na web.

5. Předání stránek
Odevzdáme vám plně funkční stránky s přístupovými hesly a vysvětlíme vám ovládání redakčního systému.

Tvorba kompletních
www stránek

Webové stránky jsou celek, který se skládá z více prvků, grafika, kvalitní kód, redakční systém a SEO optimalizace, každý prvek vám níže ve stručnosti přiblížím. Jsme schopni pro vás připravit www stránky v jednom uceleném balíku se všemi níže popsanými parametry kvalitního webu.

Grafický návrh

Jeden ze základních pilířů moderního webu je design. Je podstatnou částí prvního dojmu, která buď vašeho zákazníka přiláká k prohlížení webu, nebo v něm naopak vzbudí nedůvěru a stránku opustí. Tvořím jednoduché, přehledné a hlavně funkční návrhy. Designy dokáží zaujmout, usnadnit hledání potřebných informací, vytvoří dojem solidní firmy. Právě tyto vlastnosti osloví vaše potencionální zákazníky.

Kódování XHTML/CSS
šablon

Nepostradatelnou součástí dobrého webu je kvalitní kódování, které zrychluje načítání a chod stránek. Díky tomu udržuje koncentraci uživatele na vaše výrobky či služby. Kvalitně nakódované stránky jsou srozumitelné pro vyhledávače (Google, Seznam atp.) a zpravidla obsazují lepší pozice. Jeden z cílů kódování webové stránky, je zajistit pokud možno totožné zobrazení ve všech běžně používaných prohlížečích s maximální přístupností pro jakéhokoliv návštěvníka. Jedná se o důležitou složku webové prezentace, a proto naše stránky obsahují správně strukturovaný a sémantický kód.

Implementace
redakčního systému

Redakční systém umožňuje lehce a rychle vkládat nový obsah a upravovat stávající. K úpravám nemusíte mít znalosti potřebné k tvorbě stránek. Obsahuje editor obrázků, správce souborů, správce textů jednotlivých stránek a další užitečné funkce. Redakční systém zflexibilní aktualizaci stránek, ušetří vám čas i peníze, které byste vynaložili na aktualizaci stránek statických. Neobejde se bez něj zejména e-shop nebo-li internetový obchod, který musí být průběžně aktualizován. Jsme schopni zaimplementovat do stránek takový redakční systém, který bude vyhovovat právě vašim potřebám.

E-shop

Jsme schopni vytvořit vám internetový obchod ušitý na míru. S e-shopem můžete přenést vaše podnikání na pole internetu. Naše řešení internetového obchodu  nabízí tolik funkcí, kolik jich budete potřebovat, je optimalizováno pro vyhledávače a to vše je zabaleno do originálního designu.

SEO optimalizace

Jde o velice efektivní způsob jak přivést návštěvníky na Váš web. Téměř 80% uživatelů přichází na Vaše stránky prostřednictvím vyhledávačů. Vyhledávače používají speciální programy (roboty), které prochází internet a řadí stránky podle kvality. Toto řazení provádí na základě relevance webů ve vztahu k vyhledávanému výrazu. Jedním z cílů optimalizace pro vyhledávače je tedy vytvořit na dané téma pro roboty co nejkvalitnější web.

Chci si objednat webové stránky »

Caramel - reklama & grafický design  //  V Borku 2255, 413 01 Roudnice nad Labem  //  Email: info@caramel.cz  //  Telefon: 720 178 317